KARNETY FESTIWALOWE W SPRZEDAŻY TYLKO DO 24.04!

Znamy już pełny program 20. MDAG, więc to idealny moment na zbudowanie swojej listy interesujących tytułów i zakup karnetu. Sprzedaż trwa tylko do poniedziałku, 24 kwietnia! 

Karnety i akredytacje 

Przypominamy, że zakończył się proces przyjmowanie zgłoszeń akredytacyjnych, ale nadal trwa sprzedaż karnetów na warszawską odsłonę festiwalu. Poniżej znajduje się dokładna instrukcja, w jaki sposób można zakupić karnet.

Karnety 

Sprzedaż karnetów w cenie 250 zł odbywa się przez stronę festiwalową mdag.pl oraz przez stronę eventim.pl/20mdag (gdzie należy wybrać zakładką "Karnety").

KUP KARNET

Sprzedaż karnetów potrwa do 24 kwietnia 2023 r. lub do wyczerpania puli.

Karnet można kupić dla siebie lub dla innych osób (max 4 karnety) wpisując przy zamówieniu imiona i nazwiska tych osób. Wszystkie karnety zostaną wysłane na adres mailowy osoby dokonującej zakupu.

Jubileuszowa 20. edycja MDAG odbędzie się w dniach 12-21 maja 2023 roku w kinach w ośmiu polskich miastach - Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy i Lublinie oraz online - od 23 maja do 4 czerwca na platformie mdag.pl. Mecenasem tytularnym festiwalu jest Bank Millennium (www.bankmillennium.pl).