Dostęp do filmów w serwisie Mdag.pl jest możliwy jedynie na terytorium Polski.

Ile kosztuje e-bilet i e-karnety?

Pojedynczy e-bilet kosztuje 12 zł.

Filmy w e-karnecie możesz oglądać taniej!

E-karnet na 5 filmów kosztuje 50 zł (cena za obejrzenie jednego filmu to 10 zł).
E-karnet na 10 filmów kosztuje 90 zł (cena za obejrzenie jednego filmu to 9 zł).
E-karnet na 14 filmów kosztuje 111 zł (cena za obejrzenie jednego filmu to 7,92 zł).

Jak kupić e-bilet?

E-bilet możesz kupić na karcie każdego filmu. Po kliknięciu ikonki „Play” lub "Kup e-bilet" zostaniesz poproszony/poproszona o utworzenie konta lub zalogowanie.

W kolejnym kroku będziesz mógł/mogła dokonać elektronicznej płatności za e-bilet.

Otrzymasz potwierdzenie realizacji zamówienia na podany w rejestracji adres mailowy.

Jako zalogowany użytkownik/zalogowana użytkowniczka będziesz mógł/mogła obejrzeć film przez 24 godziny od momentu kupna e-biletu. Będziesz mieć 6 godzin na obejrzenie filmu od momentu kliknięcia „Rozpocznij oglądanie” i "Odtwórz" na karcie filmu lub "Rozpocznij oglądanie" na podstronie Mój festiwal i "Odwtórz" i/lub na karcie filmu.

Jak kupić e-karnet?

E-karnet możesz kupić na stronie: E-bilety i e-karnety

Zostaniesz poproszony/poproszona o utworzenie konta i zalogowanie się.

W kolejnym kroku będziesz mógł/mogła dokonać elektronicznej płatności za e-karnet.

Otrzymasz potwierdzenie realizacji zamówienia na podany w rejestracji adres mailowy. Twój e-karnet będzie już aktywny.

Wchodząc na kartę filmu, zobaczysz komunikat „Oglądaj w ramach e-karnetu”. Po naciśnięciu potwierdzenia „Odtwórz” w kolejnym kroku, będziesz mieć 6 godzin na obejrzenie filmu w ramach e-karnetu.

Jako zalogowany użytkownik/użytkowniczka możesz tworzyć kolekcje filmów na podstronie Mój festiwal online. Na karcie filmu znajduje się przycisk „Moja lista”. Po kliknięciu w „serduszko” rekord filmu pojawi się na Twojej podstronie „Mój festiwal” w sekcji: „Chcę obejrzeć”. Z poziomu tej podstrony możesz decydować o tym, kiedy odtworzysz filmy wybrane w ramach e-karnetu. Od momentu potwierdzenia „Odtwórz” będziesz mieć 6 godzin na obejrzenie filmu w ramach e-karnetu.

Jak korzystać z funkcjonalności Mój festiwal online, jeśli interesują Cię pojedyncze e-bilety?

Aby korzystać z funkcjonalności Mój festiwal i oglądać filmy musisz być zalogowany/zalogowana.

Na karcie filmu znajduje się przycisk „Moja lista”. Po kliknięciu w „serduszko” film pojawi się na Twojej podstronie Mój festiwal w sekcji: „Chcę obejrzeć”.

Na podstronie „Mój festiwal” możesz kolekcjonować filmy, które chcesz obejrzeć i wracać do zapisanych w taki sposób wyborów.

Z poziomu podstrony „Mój festiwal” możesz łatwo obejrzeć dopisane do kolekcji filmy. Po kliknięciu „Kup e-bilet” strona przekseruje Cię do karty filmu, gdzie będziesz mógł / mogła obejrzeć wybrany film.

Na podstronie „Mój festiwal” znajdziesz informację także o filmach, na które kupiłeś/kupiłaś e-bilety, i ile czasu masz na ich obejrzenie - w sekcji "E-bilety".

Jak korzystać z funkcjonalności Mój festiwal online, jeśli masz e-karnet?

Aby korzystać z funkcjonalności Mój festiwal i oglądać filmy, musisz być zalogowany/zalogowana: Mój Festiwal

Na karcie filmu znajduje się przycisk „Moja lista”. Po kliknięciu w „serduszko” rekord filmu pojawi się na Twojej podstronie Mój festiwal w sekcji: „Chcę obejrzeć”.

Na podstronie „Mój festiwal” możesz kolekcjonować filmy, które chcesz obejrzeć i wracać do zapisanych w taki sposób wyborów.

Jeśli masz wykupiony i aktywny e-karnet na podstronie „Mój festiwal” pojawi się informacja o tym, ile filmów możesz obejrzeć w ramach wykupionego e-karnetu. Po prawej stronie pojawi się przycisk umożliwiający wyszukanie i obejrzenie filmów.

Możesz z poziomu podstrony „Mój festiwal” oglądać filmy spośród tych zapisanych jako „Chcę obejrzeć”.

Filmy, które zostały przez Ciebie wybrane w ramach e-karnetu, pojawią się na liście „Film aktywne w ramach e-karnetu”. Na liście zobaczysz także, ile czasu zostało Ci na ukończenie oglądania filmu.

Dostęp do filmów online w ramach Festiwalu. Co powinieneś/powinnaś wiedzieć?

Dostęp do filmów w serwisie Mdag.pl jest możliwy w dniach trwania festiwalu online – w dniach: 21.05-03.06.2024 r.

Dostęp do filmów w serwisie Mdag.pl jest możliwy jedynie na terytorium Polski. Musisz posiadać polski adres IP. Nie możesz korzystać z serwisu Mdag.pl poza terytorium Polski.

Z treści udostępnionych w serwisie Mdag.pl możesz korzystać po zalogowaniu się tylko na jednym urządzeniu jednocześnie.

Oglądanie filmów wymaga posiadania urządzenia spełniającego następujące parametry techniczne i posiadającego dostęp do Internetu o parametrach minimalnych określonych poniżej:

1. przeglądarki internetowe: Chrome, Safari od wersji 13, Firefox, Microsoft Edge;
2. filmy odtwarzane są w jakości HD przystosowanej do prędkości łącza w trakcie streamingu, najwyższa jakość: 1080p, najniższa jakość: 540p.
3. wymagane minimalne łącze to 2 Mbps, ale nie zalecamy korzystania z łącza poniżej 10 Mbps.
4. możesz wyświetlić filmy za pomocą urządzeń Chromecast, co pozwoli Ci oglądać filmy z festiwalu na telewizorze
5. Jakość usługi udostępnienia filmów może zależeć od parametrów technicznych połączenia internetowego oraz parametrów technicznych urządzenia, za pośrednictwem którego będziesz mieć dostęp do filmów Festiwalu.

Możesz wstrzymywać oraz przewijać filmy, do których wykupiłeś/wykupiłaś dostęp.

Możesz wybrać polskie lub angielskie napisy filmu. Wyjątkiem są filmy "5 rozbitych kamer", "Adwokatka","Badjao. Duchy z morza", "C.K.O.D 2 - Plan ewakuacji", "Generacja C.K.O.D." oraz filmy w wersjach z audiodeskrypcją, które są dostępne tylko w polskiej wersji językowej. Niektóre filmy mogą posiadać napisy umieszczone na stałe.

Część filmów jest udostępniona w ramach festiwalu w wersji z audiodeskrypcją. Informacja o tym jest zaznaczona na kartach filmów.

Odpowiedź na dodatkowe pytania znajdziesz w Regulaminie 21. MDAG online >>

Masz więcej pytań? Napisz do nas na adres: kontakt@againstgravity.pl

Życzymy udanych seansów!

Polityka prywatności serwisu Mdag.pl >>